Mindly

iOS için Zihin Haritası Yapma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18.7 MB
  • Version 1.7
  • Dil TR / EN
  • Firma Jaakko Rantanen
Mindly; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, fikirleriniz veya yapmanız gereken işleriniz için zihin haritası oluşturarak çok daha verimli bir şekilde çalışmanıza olanak sağlayan oldukça faydalı bir Zihin Ha

Mindly; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, fikirleriniz veya yapmanız gereken işleriniz için zihin haritası oluşturarak çok daha verimli bir şekilde çalışmanıza olanak sağlayan oldukça faydalı bir Zihin Haritası Yapma Uygulamasıdır.

Sade ve şık bir tasarına sahip arayüz ile birlikte gelen Mindly ile fikirlerinizi ve görevlerinizi çok daha kolay organize edebilirsiniz. Bu sebeple kullanabileceğiniz en kullanışlı zihin haritası (mindmap) ve görev yönetimi uygulaması diyebiliriz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulamada ne yazık ki kullanabileceğiniz öğe adetleri konusunda sınırlama getirilmiş. Ancak sunulan öğeler sizin için yeterli olmazsa uygulama içi satın alma ile tam sürüme geçiş yapabilirsiniz.

Mindly uygulaması içerisinde; sonsuz hiyerarşi ve sıralama, not, görsel veua ikonlar ekleme, renklendirme seçenekleri, içeriği organize edebilme, PDF formatında kaydetme gibi bir çok faydalı özellikler yer alıyor.

Daha Fazla Göster
Mindly indir
DİĞER SÜRÜMLER